Телефони

Зв’язок по телефону наразі за номером:
+38(044)377-52-77

Пошук
Языки
  • Українська
  • English
  • Русский

Українська біржа

Украънська біржа структура

На останньому конкурсі “Кращий приватний інвестор”, який був організований Українською біржею, найбільшу прибутковість показали трейдери, які торгували інструменти строкового ринку (ф’ючерси та опціони). При цьому перші місця зайняли трейдери з агресивними торговими стратегіями, такими як скальпінг і дейтрейдинг. Перша п’ятірка на конкурсі показала такі результати:

  1. місце, трейдер під ніком CPT, – прибутковість 412% за три місяці конкурсу, тобто. 1648% річних
  2. місце, трейдер під ніком RH, – прибутковість 187% за три місяці конкурсу, тобто 748% річних
  3. місце, Romeo, – прибутковість 128% за три місяці конкурсу, тобто 512% річних
  4. місце, Demon40, – прибутковість 85% за три місяці конкурсу, тобто 340% річних
  5. місце, трейдер під ніком CommissarE, – прибутковість 56% за три місяці конкурсу, тобто 224% річних

Умови торгівлі на Українській біржі.

Щоб почати торгувати необхідно:

Hair-Short-Beard-icon-128Бути старше 18 років

tryzub1Мати українське громадянство або посвідку на проживання. Торгувати на фондовій біржі України, можуть і нерезиденти, але для негромадян України, процедура підключення до біржових торгів дещо відрізняється. Отримати консультацію та дізнатися, – як нерезиденту почати торгувати на фондовому ринку України, можна у менеджерів біржового брокера «Svit Invest».

ComputerМати комп’ютер і доступ до Інтернету

Money-BagМати вільні кошти для інвестицій. Мінімальний депозит для відкриття рахунку 200 000 грн. (інвестиції в ОВДП)

ВІДКРИТИ РАХУНОК ДЛЯ ТОРГІВ НА БІРЖІ

відкрити рахунок на біржі

відкрити демо рахунок на біржі

БЕЗКОШТОВНО

Українська біржа складається з двох основних секцій:

Спот ринок

На спот-секції, торгуються акції українських підприємств, облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), облігації муніципалітетів і комерційних підприємств. Також є можливість придбати сертифікати інвестиційних фондів.

Для інвеcторів ETF-фонди цікаві тим, що спрощують інвестиції. Так, при бажанні інвестувати в індексний кошик, замість того, щоб купувати всі акції, котрі входять в індекс UX, можна просто купити сертифікати індексного фонду “KUBI”. Якщо, є бажання інвестувати в золото, то можна придбати сертифікати ETF-фонду “GOLDI”, структура якого складається безпосередньо із золотих злитків і депозитних рахунків, розміщених в різних банківських установах. Головними перевагами фонду “GOLDI” є те, що фонд прив’язаний до вартості золота в доларах США і те, що увійти і вийти з фонду можна в один клік, просто купивши або продавши сертифікати фонду через Інтернет, за допомогою торгової програми.

Строковий ринок

Секція строкового ринку – найбільш популярна серед приватних трейдерів. На ній торгуються ф’ючерси та опціони. Дані фінансові інструменти найкраще підходять для активного трейдингу на біржі.

Ф’ючерс на індекс українських акцій, – відображає динаміку Індексу UX. З його допомогою можна торгувати відразу усім ринком і заробляти як на зростанні, так і на падінні фондового ринку України.

Ф’ючерс на курс гривня-долар, – дозволяє заробляти на коливанні курсу гривні до долара США. З його допомогою, можна купити або продати американську валюту і таким чином оперативно реагувати на подорожчання долара США. Головною перевагою даного ф’ючерсного контракту є те, що розмір покупки валюти необмежений.

Ф’ючерс на курс євро-долар, – дозволяє спекулювати найпопулярнішою валютною парою в світі. Де факто ф’ючерс євро-долар на Українській біржі є відображенням таких же ф’ючерсних контрактів, які обертаються на торгових майданчиках Америки, Європи, Азії та Росії. А значить, на динаміку даного фінансового інструменту впливають глобальні фактори, які не залежать від ситуації в Україні.

Ф’ючерс на ціну золота, – також як і ф’ючерс на курс євро-долара, відображає динаміку цін на золото на світових торгових майданчиках. Оскільки ціни на золото постійно змінюються, даний інструмент зручно використовувати при спекуляції дорогоцінними металами.

З опціонів, на Українській біржі представлені, тільки квартальні та місячні опціони на індекс українських акцій. Одним з основних переваг опціонів, є – обмежені ризики. Тобто якщо купити Call або Put опціони, то при русі ринку в Вашу сторону прибуток необмежений, але якщо ринок пішов проти Вас, то збиток обмежений тільки вартістю, що була сплачена за опціон. Більш детальну інформацію про те як торгувати опціонами Ви можете дізнатися у менеджерів онлайн-брокера Svit Invest.

Графік роботи Української біржі (Київський час)

Розклад торгів у секції спот ринку

10-00 Відкриття торгового дня. Відкриття передторгового періоду
(можливість виставляти заявки, без можливості здійснення угод)
10-30 Відкриття торговельної сесії (основний торговий режим).
17-00 Закриття торгів

Розклад торгів у секції термінового ринку:

10:30                   Відкриття торгової сесії
13:00 – 13:03     Денний кліринг
17:00                   Закриття торгової сесії
17: 00-17: 20     Вечірній кліринг
17:20                   Початок вечірньої торгової сесії (для ф’ючерсів)
22:50                  Закриття вечірньої сесії

Календар роботи Української біржі
З брокерськими комісіями Ви можете ознайомитися тут.

Фондова біржа: структура і особливості

Розглянемо просту загальну схему роботи бірж. Основні учасники торгів: трейдер, який заробляє на торгах, торгове обладнання (наприклад, термінал) на якому відбувається торгівля, брокер і біржа.

Фондова біржа – це майданчик, на якому відбувається торгівля цінними паперами. У вашій свідомості, напевно, спливає образ величезного приміщення, набитого комп’ютерами і людьми, які намагаються перекричати один одного, скуповуючи або продаючи акції компаній. Колись так і було. Але сьогодні торгівля на біржі виглядає інакше. Вся діяльність біржі зосереджена в спеціалізованих дата-центрах, де встановлено торгове програмне забезпечення і ядро системи. Сьогодні вкрай рідко заявки на покупку або продаж цінних паперів озвучуються брокеру по телефону. Спеціалізоване програмне забезпечення та інтернет-сервіси дозволяють робити це в кілька кліків, а також відстежувати ситуацію на фондовому ринку в цілому, проводити первинний аналіз фінансових інструментів, стежити за станом свого інвестиційного рахунку тощо.

Брокер – це юридична особа, що має відповідні ліцензії, і від вашого імені укладає угоди. Справа в тому, що згідно із законодавством, трейдер безпосередньо не може купувати або продавати акції на біржі, він повинен це робити через посередника – біржового брокера. Можна сказати, що фондовий ринок має дворівневу структуру. Біржа – Брокер – Трейдер.

Схема організації фондового ринку:

схема організації фондового ринку

Інтернет-трейдинг в Україні

Торгівля на Українській біржі почалася в березні 2009 року. Фактично УБ впровадила технологію інтернет-трейдингу в Україні. До її появи купити / продати акції через Інтернет приватні інвестори не могли. Торгівля на фондовому ринку велася «по-старому» інвестор дзвонив брокеру по телефону, дізнався котирування акцій і віддавав усний наказ купити або продати. Сьогодні ж всі операції клієнт здійснює за допомогою торгової програми, через Інтернет.

Схема роботи інтернет-трейдингу виглядає так:

Схема Інтернет-трейдингу

До торговельній системі Біржі підключені брокерські компанії, які через спеціальний сервер, транслюють інформацію про біржові торги в термінали приватних інвесторів і трейдерів. Приватні трейдери в свою чергу, за допомогою торгової програми, можуть здійснювати операції безпосередньо на біржі. Важливим момент є те, що інформація з біржі до трейдерів, надходить без затримок, а угоди здійснюються за мілісекунди. Таким чином, завдяки інтернет-трейдингу, приватні інвестори, інвестиційні фонди і торговці цінними паперами знаходяться в однакових умовах.

Українська біржа з моменту свого заснування активно розвивається. З моменту старту торгів (26.03.2009), були впроваджені технології РЕПО, організованна строкова секція і запущені торги ф’ючерсами і опціонами на Індекс UX. Останнім досягненням є запуск торгів на валютні пари і золото. На поточний момент для торгів на Українській біржі зареєстровано близько 14000 рахунків

Українська біржа розвиток

Як почати торгувати на Українській біржі?

Щоб приступити до біржової торгівлі, необхідно заповнити заявку на відкриття торгового рахунку. Після заповнення заявки, з вами зв’яжуться наші менеджери і розкажуть про подальші дії.
Якщо Ви вважаєте, що ще не готові приступити до реальних торгів, то можете потренуватися на демо-рахунку. (Український ринок тимчасово не доступний)

Підписатись на розсилки
Loading
Запит на консультацію

    Name*

    Тelephone*

    Антиспам

    Все права защищены

    All rights reserved 2015

    Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
    Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
    Запрос на консультацию

      Name*

      Тelephone*

      Антиспам

      Замовити дзвінок

        Name*

        Тelephone*

        Антиспам

        HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com