Телефоны

+38 (044) 377 52 77

+38 (050) 387 76 22

+38 (067) 327 52 77

Соцкнопки
Пошук
Языки
  • Українська
  • English
  • Русский

тут можна купити акції та ф’ючерси

Українська біржа

ua-ex Українська біржа

Московська біржа

торговля на мировых биржах Світові Біржі

З чого почати?

start

Тут вчать, як торгувати на біржі:

Вебінари

webinar Вебінари

Відеонавчання

videolesson Відеонавчання

Учбовий демо рахунок

demo-account Учбовий демо рахунок

Щоб заробляти на біржі необхідно бути в курсі останніх подій:

Інвестиційні ідеї, корпоративна звітність, думки трейдерів, інвесторів та аналітиків:

Огляд ринку

Огляд ринку

market-surveys

ОГЛЯД ФОНДОВОГО РИНКУ

Останні тенденції та новини фондового ринку, динаміка вітчизняних та світових індексів.

Торгові ідеї

Торгові ідеї

ІДЕЇ ДЛЯ ТРЕЙДИНГУ

Торгові ідеї що засновані на техничному та фундаментальному аналізі, тижнево викладааються аналітиками Світ Інвест.

Думки по фондовому ринку

Думки по ринку. Блог.

У РОЗДІЛІ "ДУМКИ ПО РИНКУ"

Аналітики і трейдери брокера Свит Інвест діляться своїми міркуваннями щодо останніх змін, трендів та новин фондового ринку.

Чому обирають Svit Invest?

Світ Інвест є одним з провідних операторів Української біржі. Входить до ТОП-10 як за обсягами торгів так і за кількістю клієнтів. Володіє всіма необхідними ліцензіями, для здійснення професійної діяльності. Працює на фондовому ринку з 2009 року.

 

Топ 10 укр

top10 Топ-10

ВІДГУКИ

reviews ВІДГУКИ  

Ліцензії

license Ліцензії

Інтернет-трейдинг

Інтернет-трейдинг – це покупка або продаж акцій, облігацій, ф’ючерсів і опціонів на біржі. На сьогоднішній день всі біржові операції проводяться за допомогою інтернету за допомогою спеціальних торгових програм. Торгівельне програмне забезпечення приватним інвесторам надають компанії-брокери, які підключені до біржі і мають відповідні ліцензії. Мета біржової торгівлі – отримання прибутку на коливаннях вартості цінних паперів. З одного боку заробляти на біржі досить просто – трейдер бачить в торговому терміналі рух фінансових інструментів і натисненням однієї кнопки може здійснити операцію з купівлі або продажу того чи іншого активу. Але, для того щоб заробляти на біржі постійно і стабільно, необхідно володіти певними знаннями і навичками, і головне накопичити досвід в біржових торгах. Світ Інвест, як біржовий брокер, надає повний спектр послуг для успішної торгівлі на біржі від програмного забезпечення та технічної допомоги, до навчання і аналітичної підтримки.

Останнім часом інтернет-трейдинг асоціюється з реальним і, що дуже важливо, легальним різновидом заробітку. Трейдери і приватні інвестори знайшли можливість отримання прибутку за допомогою такого популярного виду діяльності, як торгівля акціями. Завдяки доступу до біржі і наявності торгової програми приватні трейдери можуть торгувати на рівних з професійними учасниками фондового ринку (інвестиційними компаніями, пайовими фондами, банками тощо).

Світ Інвест надає користувачам можливість самостійної покупки/продажу акцій українських підприємств. Наявність прямого доступу до фондовій біржі дозволяє здійснювати операції з будь-якого куточку планети, де є інтернет і готовий до роботи комп’ютер. Але і торгівлею акціями не варто обмежуватися. В рамках нашої торгової системи відкритий доступ до торгівлі ф’ючерсами та опціонами на строкових ринках московської та української біржі. Також слід зазначити, що на користь інтернет-трейдингу говорить зниження порогу входу на ринок. Зараз почати торгувати на біржі можна з декількох сотень гривень, в той час як раніше брокери не брали клієнтів з депозитом менше кількох десятків тисяч.

Залежно від досвіду, знань і наявності вільного часу інтернет-трейдинг може виконувати функції:

Додаткового заробітку.

При наявності відповідного бажання, мають основну роботу особи, можуть стежити за динамікаю фондових ринків та грати на біржі, отримуючи прибуток з різниці курсів акцій, ф’ючерсів чи опціонів;

Бізнесу.

Такий підхід передбачає щоденне відстеження динаміки вартості акцій, аналіз ситуації на ринку та проведення біржових угод. В якості основного доходу приватного трейдера виступає прибуток, що утворюється за рахунок покупки/продажу цінних паперів.
Цей вид діяльності приваблює інвесторів можливістю підгонки робочого графіка під власний настрій або потреби. Прийняття рішень залишається прерогативою трейдера, який несе відповідальність за вчинені дії;

Накопичувального довгострокового інвестування.

Відсутність бажання і часу виключає можливість постійного відстеження поточної ситуації на фондовому ринку. При цьому інвестори усвідомлюють вигоди, які вони можуть отримати за рахунок інвестування коштів в акції. Приватні інвестори обмежуються кількома угодами в місяць, вважаючи за краще зупинити свій вибір на горизонті інвестування від року і вище. Примноження капіталу здійснюється за рахунок збільшення вартості акцій.

Переваги роботи з брокером Світ Інвест, в себе включають:

Розпочати торгувати на фондовій біржі можна після укладення договору на брокерське обслуговування та підключення до Інтернет-трейдингу. Цілком можливо, що саме цей крок обернеться для людини фінансовою свободою і незалежністю. Спробувати свої сили в цій сфері без шкоди для гаманця можна за допомогою демо-рахунку. Якщо залишаються питання, рекомендуємо взяти участь в безкоштовних тематичних семінарах або зв’язатися з менеджерами компанії.

Відкрийте світ інвестицій разом з Svit Invest!

 

Підписатися на розсилки
Больше полезных статей торговых идей обзоров фондового рынка
Підписатись на розсилки
Запит на консультацію

Name*

Тelephone*

Антиспам

Соцкнопки
Все права защищены

All rights reserved 2015

Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
Запрос на консультацию

Name*

Тelephone*

Антиспам

Замовити дзвінок

Name*

Тelephone*

Антиспам

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com