Телефоны

+38 (044) 377 52 77

+38 (050) 387 76 22

+38 (067) 327 52 77

+38 (093) 717 85 97

Соцкнопки
Пошук
Языки
  • Українська
  • English
  • Русский

Московська біржа

Московська біржа

Скільки можна заробити торгівлею на Московській біржі?

Розмір доходу з біржової торгівлі, цілком залежить від самого трейдера і від його торговельної стратегії. Невеликі депозити, «розганяються» швидше і у выдсотках показують прибутковість вище ніж депозити з значними сумами. Але в натуральному вигляді, простіше і вигідніше отримати 40% прибутку з 1 мільйона ніж 400% з тисячі. На останньому конкурсі «Кращий приватний інвестор», який проводила Московська біржа, прибутковість учасників, які посіли перші місця, торгуючи на строковій секції ФОРТС, була такою:

  1. місце, трейдер під ніком cge15, – прибутковість 870% за три місяці конкурсу, тобто. 3480% річних
  2. місце, трейдер expert007, – прибутковість 397% за три місяці конкурсу, тобто +1588% річних
  3. місце, maxtreider, – прибутковість 384% за три місяці конкурсу, тобто тисячі п’ятсот тридцять шість% річних
  4. місце, BISS1982, – прибутковість 367% за три місяці конкурсу, тобто 1468% річних
  5. місце, andy, – прибутковість 292% за три місяці конкурсу, тобто тисяча сто шістдесят-вісім% річних

Безумовно, лідери конкурсу – це талановиті і досвідчені трейдери, котрі показали, – що немає нічого неможливого. Вони поставили досить високу планку, до якої можна прагнути всім іншим учасникам біржових торгів. Навіть якщо домогтися третини від результату показаного призерами, все одно це буде високим прибутком для будь-якого трейдера.

ВІДКРИТИ РАХУНОК ДЛЯ ТОРГІВ НА БІРЖІ

відкрити рахунок на біржі

відкрити демо рахунок на біржі

БЕЗКОШТОВНО

Біржовий брокер Svit Invest, через європейського брокера, надає доступ до строкової секції FORTS біржі ММВБ-РТС, на якій торгуються ф’ючерси та опціони (деривативи). Головною особливістю торгівлі ф’ючерсами є те, що можна заробляти як на зростанні, так і на падінні. Власне в першу чергу, деривативи призначені для хеджування (страхування) ризиків зниження вартості базового активу. І лише в другу чергу розглядаються як спекулятивний інструмент.

На строковому ринку FORTS, торгуються ф’ючерси та опціони на різноманітні активи, які умовно можна поділити на такі категорії:

Товарні ф’ючерси

——————————

Золото (GOLD)
Нафта (BR)
Срібло (SILV)
Платина (PL)
Паладій (PD)

Валютні ф’ючерси

——————————

Рубль-долар (Si)
Рубль-євро (Eu)
Євро-доллар (ED)
Фунт-долар (GBPU)
Иена-доллар (UJPY)
Швейцарський франк-долар (UCHF)
Канадський долар-долар США (UCAD)
Австралійський долар-долар США (AUDU)
Гривна-долар (UUAH)
Юань-рубль (CY)

Ф’ючерси на акції

——————————

ВАТ “Сбербанк Росії» (SBRF)
ВАТ “Газпром” (GAZR)
ВАТ Банк ВТБ (VTBR)
ВАТ “НК” Лукойл “(LKOH)
ВАТ “НК” Роснефть “(ROSN)
ВАТ ГМК “Норільський Нікель” (GMKR)
ВАТ “Татнафта” (TATN)
ПАТ “Магніт” (MGNT)
ВАТ “РусГідро (HYDR)
ВАТ “Северсталь” (CHMF)
ВАТ “Сургутнафтогаз” (SNGR)
ВАТ “Мобільні ТелеСистеми” (MTSI)
ПАТ “Уралкалий” (URKA)
ВАТ «ФСК ЄЕС (FEES)
ВАТ Московська Біржа (MOEX)
ВАТ “Сургутнафтогаз” (SNGP)
ВАТ “Ростелеком” (RTKM)
ВАТ АК “Транснефть” (TRNF)
ВАТ “НОВАТЕК” (NOTK)
Привілейовані акції ВАТ “Сбербанк Росії” (SBPR)

Ф’ючерси на індекси

——————————

на Індекс РТС (RTS)
на Індекс ММВБ (MIX)
на Індекс ММВБ (мини) (MXI)
на волатильність російського ринку (RVI)

Принцип роботи на Московській біржі

Для торгівлі на російському ринку іноземний партнер компанії Svit Invest надає в управління власний торговий рахунок, відкритий на Московській біржі. Фактично кошти клієнта не виводяться з України, а являються лише забезпеченням відкритих на російському ринку торгових позицій. Дохід, отриманий від даних торгових операцій, обкладається податком на прибуток у відповідності з Податковим кодексом України.
Торговий рахунок поповнюється в гривнях. На суму гривневого переказу відкривається ліміт в рублях.  Введення/виведення коштів відбувається в гривні за середнім готівковим курсом купівлі/продажу опублікованому на сайті http://finance.ua/ на дату що передує даті надходження або виведення коштів.

Розклад торгів на ММВБ-РТС (Московський час)

10.00 – 14.00 Початок основної торговельної сесії
14.00 – 14.03 Проміжний кліринговий сеанс (денний кліринг)
14.03 – 18.45 Закінчення основної торговельної сесії
18.45 – 19.00 Вечірній кліринговий сеанс
19.00 – 23.50 Вечірня торгова сесія

Календар роботи Московської біржі

З тарифами строкового ринку ФОРТС Московської біржі Ви можете ознайомитися тут.

На сьогоднішній день торгівля на Московській біржі ідеально підходить для спекуляцій фінансовими інструментами за допомогою Інтернет-трейдингу.

По-перше, – висока ліквідність. Оборот біржового майданчика в місяць становить трильйон доларів США. Якщо на ринку є висока ліквідність, то на біржі себе комфортно будуть почувати як приватні інвестори, так і великі інвестиційні банки.

По-друге, – достатня волатильність і наявність кредитного плеча. Наявність “плечей” дозволяє отримувати прибуток навіть при низької волатильності, а при високій, дозволяє заробляти надприбутки. Наприклад, якщо волатильніть становить 2% на день, то торгуючи з тридцятим плечем можна заробити 60% прибутку. Але, важливо пам’ятати, що робота з великим “плечем” відкриває не тільки величезні можливості для заробітку на біржі, але й несе ризики втрати частини капіталу, якщо ринок буде йти проти Вас. На ММВБ-РТС більшість ф’ючерсів торгуються з десятим або тридцятим “плечем”. При цьому ф’ючерси на акції торгуються з десятим, а на валютні пари або сировину з тридцятим “плечем”.

По-третє, – великий вибір фінансових інструментів. На Московській фондовій біржі торгуються ф’ючерси на індекси, акції, сировину. Найбільш популярні і ліквідні ф’ючерси на індекс РТС і на індекс ММВБ. Також присутні ф’ючерси на основні акції: Газпрому, Сбербанку, Лукойлу, Роснафти, Банку ВТБ, МТС, Норнікеля та інших. Головною перевагою торгівлі ф’ючерсами на акції є те, що де факто ви спекулюєте акціями, але маржинальне «плече» Вам надається безкоштовно і Ви без проблем можете грати як на підвищення, так і на зниження вартості акцій. Ще важливим моментом є, те, що на Московській біржі, торгуються так звані «дзеркальні ф’ючерси» світових аналогів. Ф’ючерси на золото, срібло, нафту, валютні пари євро-долар, ієна-долар, фунт-долар і т.д. Дзеркальними вони називаються, бо практично повністю повторюють зміну ціни на ті ж інструменти на світових майданчиках. Якщо золото зросло на Чиказькій біржі, то воно виросте і на Московській, якщо нафта подешевшала на торгах у Європі, то на торгах в Росії вона також втратить у ціні. Відбувається це, тому що експірація (виконання), відбувається за однією і тією ж ціною, як на американських, так і європейських біржах. А також, тому що арбітражери «схлопують» різницю між цінами на різних біржах.

По-четверте, – зручний час для торгівлі на біржі. ММВБ-РТС працює з 10:00 до 23:50. Тобто, брати участь у торгах, можуть як ті у кого є вільний час протягом дня, так і ті, хто може торгувати лише у вечірній час, після роботи.

І на останок, – зручний інтерфейс торгової програми. Для торгів на Московській фондовій біржі використовується торгова програма Exante, в якій всі пункти меню, довідки, повідомлення тощо зазначені російською мовою.

Підписатись на розсилки
Запит на консультацію

Name*

Тelephone*

Антиспам

Соцкнопки
Все права защищены

All rights reserved 2015

Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
Запрос на консультацию

Name*

Тelephone*

Антиспам

Замовити дзвінок

Name*

Тelephone*

Антиспам

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com