18 січня почала працювати вечірня торгова сесія на строковому ринку Української біржі. У під час якої, (з 17:20 до 22:50) у трейдерів буде можливість торгувати ф’ючерсами на золото і на валютну пару євро / долар.

Дані фінансові інструменти торгуються на інших ринках майже цілодобово. Розклад торгів з 10:30 до 17:00 був для трейдерів не зручним і містив певні додаткові ризики. Слід відзначити, що вечірній час торгів на Українській біржі збігається з денною торговою сесією на Американських біржах, коли і відбуваються основні рухи по ф’ючерсах на золото і євро / долар. Таким чином, з’явилася можливість реагувати на ці рухи і заробляти на них.

Оскільки динаміка цін по даним інструментам фактично збігається з динамікою на інших біржах, то де-факто українські трейдери та інвестори отримали, повноцінну, можливість торгувати міжнародними валютними інструменти на вітчизняній біржі.

Тому запуск вечірньої торгової сесій дозволить, не тільки розсунути часові рамки біржових торгів, а й зменшить ризики та істотно збільшить ліквідність, що зробить торгівлю на Українській біржі більш привабливою.