Телефони

Зв’язок по телефону наразі за номером:
+38(044)377-52-77

Пошук
Языки
 • Українська
 • English
 • Русский

Питання та відповіді

Зміст:

Питання подключення до торгів на біржі


Як укласти договір на брокерське обслуговування?

Щоб укласти брокерський договір, потрібно вислати на info@i-nvest.net скан копії паспорта (першу, другу, прописка) та ІПН, а також номер контактного телефону та слово пароль (наприклад, дівоче прізвище матері або будь-яке інше слово для ідентифікації Вас по телефону).
За фактом отримання від Вас скан копій документів наші юристи готують договори, після чого ми відправляємо їх для підписання на Ваш і-мейл. Підписувати договори потрібно у двох примірниках, попередньо їх роздрукувавши, потім відправити на адресу нашого офісу в Києві.
Також, якщо Вам це буде зручно, документи Ви можете підписати безпосередньо в офісі, що займе не більше півгодини. При собі потрібно мати оригінал ІПН та паспорта.


Як відбувається зарахування та виведення грошових коштів?

Відповідь на це питання Ви можете знайти тут.


Скільки грошей потрібно, для початку торгівлі на біржі?

Стартувати на Українській біржі можна з 1 тис. грн. на строковій секції УБ і з 5 тис. грн. на спот ринку. Цього вистачить на перший час, щоб «влитися» в торгівлю. У майбутньому, для отримання більш відчутних результатів, ми рекомендуємо Вам поступово збільшувати цю суму.


Де можна навчитися торгувати на біржі?

Торгівля на фондовій біржі – досить простий спосіб примноження власного капіталу. Але його ефективність можна істотно збільшити завдяки спеціальним знанням. В розділ «Навчання» фахівці компанії I-NVEST постійно додають статті, книги та іншу інформацію, яка допоможе Вам розвивати навички трейдера.
Отримати більш детальну інформацію, Ви зможете зареєструвавшись на он-лайн семінари. Повний список семінарів тут.
Також компанія I-NVEST проводить індивідуальні консультації з торгівлі на біржі і роботі з торговою платформою Quik. Більше того, для жителів регіонів України, фахівці компанії проводять індивідуальні он-лайн консультації по роботі з торговою програмою Quik. Домовитися про консультації Ви можете за телефоном +38 (044) 377-52-77 або написати на e-mail: info@svitinvest.com.ua


Які виникають податки при торгівлі на біржі?

Податки, що виникають при торгівлі на біржі, регламентуються “Податковим кодексом України” і залежать від статусу інвестора (фіз. або юр. Особа).
Для фіз. осіб податок на прибуток складає на сьогоднішній день 18%. Також стягується 1,5% військового збору. Брокер для фіз. осіб працює як податковий агент, тобто утримує податки. Розрахунок суми сплати податків відбувається за фактом закінчення календарного року або в момент виведення грошових коштів з біржі.

Торгівля на біржі


Строковий ринок. Cпот ринок. Що це?

Строковим називають ринок, де відбуваються угоди з похідними фінансовими інструментами, які експіруються за фактом закінчення певного часу. Здійснюючи операції на строковому ринку, реальні активи ви не купуєте, а лише права/зобов’язання на купівлю/продаж того чи іншого базового активу. При цьому, для укладення контракту на продаж або купівлю, безпосередньо самим базовим активом володіти не потрібно. Найбільш популярними інструментами строкового ринку вважаються ф’ючерсні контракти.
Спот ринком називають ринок, де торгівля ведеться реальними активами, і діють особливі правила розрахунків між його учасниками. Основною відмінною рисою угод на спот ринку є миттєвий перехід прав власності на актив від одного учасника угоди до іншого, тобто тоді, коли була укладена сама угода. Іншими словами, покупець моментально стає володарем запитаного «товару», а продавець отримує свої гроші.


Що таке «маржинальна торгівля»?

Маржинальною торгівлею називають придбання або продаж акцій на фондових ринках з використанням активів Брокера, у вигляді грошей (кредитне плече) або акцій (див. Що таке «шортові» позиції? Як я можу продавати не свої акції?). Використовуючи кредитне плече, у вас з’являється можливість заробляти як на зростанні, так і на зниженні ціни обраного активу.
Компанія I-NVEST дає кредитне плече 1: 4. Тобто якщо на рахунку клієнта є 10тис. грн., то з плечем 1: 4 він може купити акцій на суму 40тис. грн.
Наприклад:
На Вашому рахунку 10тис. грн., з плечем 1: 4 ми купуємо 4 тис. акцій за ціною 10грн., на загальну суму 40тис. грн., з яких 10тис. грн. – свої, а 30тис. грн. – позикові. Через деякий час продаємо акції за ціною 11грн. за шт. на загальну суму 44тис. грн .; 30тис. грн. віддаємо брокеру, а 14тис. грн. залишаємо собі. Прибуток 4тис. грн. або 40%.
Таким чином:
– Прибутковість без використання кредитного плеча – 1тис. грн. / 10% (так як ми б змогли купити акції тільки на свої 10тис. грн.);
– Прибутковість з використанням плеча – 4тис. грн. / 40%.
Всі операції по позиці та поверненню грошей брокеру при здійсненні угод, торговий термінал Quik виконує автоматично.


Що таке «шортові» позиції? Як я можу продавати не свої акції?

Шортовими називаються позиції, для відкриття яких трейдер продає на ринку взяті у брокера акції, після чого відкуповує їх за більш дешевшою ціною. У підсумку, акції повертаються брокеру, а різницю між купівлею і продажем акцій, тобто отриманий прибуток, трейдер залишає собі.
Наприклад:
Ми спостерігаємо, що ринок знижується, і приймаємо рішення заробити на цьому, відкривши шортову (коротку) позицію. Щоб це здійснити, нам у брокера необхідно взяти 1тис. акцій і продати за певною ціною, наприклад по 10грн. Загальна сума операції складе 10тис. грн. Після деякого часу здійснюємо покупку цих самих акцій, але вже за ціною 9грн. Загальна сума операції складе 9тис. грн. Акції повертаються брокеру, а ми залишаємо собі різницю між продажем і купівлею, тобто 1тис. грн. або 10%.
Всі операції по позиці та поверненню акцій брокеру при здійсненні угод, торговий термінал Quik виконує автоматично.


Ф’ючерсний контракт. Що це?

Ф’ючерсами (ф’ючерсними контрактами) прийнято вважати похідні фін. інструменти, покупці або продавці яких, зобов’язуються придбати або продати базові активи, коли закінчиться встановлений термін, відповідно до стандартів фондової біржі, на якій вони торгуються.


Поставні і безпоставні ф’ючерси.

Поставними називаються ф’ючерси, під час експірації яких, відбувається безпосередній перехід активу (який лежить в основі тих чи інших ф’ючерсів), від одних власників до інших. Наприклад, ф’ючерси на різноманітні акції та облігації, що торгуються на Московській біржі, є поставними.
Безпоставними чи розрахунковими ф’ючерсами називають фін. інструменти, за якими безпосередня поставка базового активу не відбувається, а за фактом експірації між сторонами віконуються лише грошові розрахунки. Здійснювати угоди з такими контрактами можна на Українській біржі, наприклад, ф’ючерси на валюту і золото, а також на індекс УБ.


Що таке опціонний контракт?

Опціони надають можливість (при цьому, не зобов’язуючи свого власника) продати або придбати ті чи інші активи (ф’ючерси, акції тощо) за обумовленою ціною в конкретний момент часу або протягом життя опціону.


Що таке Варіаційна маржа?

Під варіаційної маржею мають на увазі суму, що сплачується/одержується трейдером при торгівлі на фондовому ринку, коли змінюються грошові зобов’язання по одній або декількох позиціях в результаті змін котирувань на ринку.


Що таке маржин-колл?

Маржин-коллом називають здійснення брокером примусового закриття позицій Клієнта. Трапитися це може, при використанні маржинальної торгівлі. По суті, маржин-колл означає, що сума грошей на рахунку Клієнта, що вимагається для забезпечення заставної суми всіх поточних позицій, наближається до критичної позначки.
На спот ринку це значення визначається Рівнем маржі, подивитися його можна в таблиці «Клієнтський портфель» (значення нижче 30 вважається маржин-коллом). На строковому ринку маржин-колл визначається значенням «План. чиста поз.», яке ви зможете подивитися в таблиці «Обмеження по клієнтським рахункам». Від’ємне значення «План. чиста поз.» за рахунком Клієнта вважається маржин-коллом.


Що таке кліринг?

Клірингом називають процедуру на фондовій біржі, коли сума на трейдерському рахунку змінюється, згідно втраченим або отриманим грошовим коштам, в результаті укладеним на фондовому ринку угод. Говорячи простими словами, кліринг розраховує фінансові результати по всім угодам трейдерів. Якщо ринок падає – заробляють продавці, а значить, гроші «перетікають» з рахунків покупців на рахунки продавців. Якщо ж ринок зростає, заробляють покупці, відповідно кошти перераховуються з рахунків продавців на рахунки покупців.


Що таке Скальпінг?

Скальпінгом називають високочастотну торгівлю фінансовими інструментами всередині дня. Значне число угод, які робить скальпер, дає можливість знімати прибуток практично з усіх, навіть з самих мінімальних рухів ринку. Це передбачає взяття невеликого прибутку, велику кількість разів, а інструментом котрим торгують зазвичай вибирають самий ліквідний на майданчику.

Торговий термінал Quik.


Чи можна встановити торговий термінал на декілька комп’ютерів?

Торговий термінал Quik ви можете встановити на довільну кількість комп’ютерів. Для цього достатньо лише скопіювати папку з раніше встановленим терміналом на другий комп’ютер і відкрити файл під назвою info.exe. Всі налаштування, а також логін і пароль, залишаться колишніми.


Які таблиці потрібні для торгівлі акціями?

У торговому терміналі, для торгівлі на спот ринку, передбачені відповідні таблиці, де ви зможете подивитися доступні для торгівлі кошти, кількість акцій у портфелі та багато іншого. Всі вони знаходяться у вкладці «Портфель».
У «Клієнтському портфелі» відображаються показники маржинального кредитування, доступні позикові кошти, а також грошова вартість клієнтських коштів.
У таблиці «Купити/продати» відображається гранично допустима кількість акцій для продажу і/або купівлі, а також поточні позиції клієнта по цінним паперам.
Користуючись «Таблицею лімітів по грошовим коштам» у вас буде можливість стежити за кількістю грошей, доступних для здійснення торгівлі на спот ринку.
З «Таблицею лімітів по цінним паперам» ви зможете стежити за кількістю акцій, доступних для здійснення торгівлі на ринку акцій.
Виділивши цікаву для вас таблицю в терміналі Quik, і натиснувши клавішу F1, ви зможете викликати довідку, де отримаєте детальну інформацію за значенням кожної з колонок в ній.


Які таблиці потрібні для торгівлі ф’ючерсами?

У програмі Quik, для здійснення угод на строковому ринку, передбачені відповідні таблиці, де ви зможете подивитися доступні для торгівлі кошти, відкриті вами позиції і багато іншого. Всі вони знаходяться у вкладці «Ф’ючерси».
«Поточна табл. параметрів» відображає останні зміни в торгах за обраними вами торговими ф’ючерсами.
Таблиця «Обмежень по клієнт. рахункам» відображає інформацію про вартість всіх відкритих вами позицій в даний момент часу.
З таблицею «Позиції по клієнт. рахункам» ви зможете переглядати актуальну інформацію про стан і зміни ваших рахунків (або рахунку) по інструментам на строковій секції біржі.
Виділивши цікаву для вас таблицю в терміналі Quik, і натиснувши клавішу F1, ви зможете викликати довідку, де отримаєте детальну інформацію за значенням кожної з колонок в ній.


Способи виставлення заявки в QUIK?

Заявки в терміналі Quik можна подати подвійним натисканням лівою клавішею миші на рядку таблиці котирувань (стакані) або натиснувши клавішу F2. З подробицями ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному відео.


Як скасувати заявку?

Скасувати або зняти всі активні заявки в торговому терміналі Quik ви можете натиснувши сполучення клавіш Ctrl+F8 у таблиці котирувань по вибраному інструменту. Якщо ви бажаєте скасувати одну з виставлених вами раніше заявок, необхідно звернутися до таблиці заявок. У ній вибравши заявку, яку ви бажаєте зняти, досить натиснути клавіші Ctrl+D. З подробицями ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному відео.


Як виставити стоп заявку?

Для виставлення стоп-заявки в терміналі Quik необхідно викликати вікно введення стоп-заявки шляхом натискання правої клавіші миші на рядку таблиці котирувань (стакані) і вибору пункту «Нова стоп-заявка» або натиснувши клавішу F6. З подробицями ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному відео.


Як додати індикатори технічного аналізу на графік?

Для додавання технічного індикатора на графік в терміналі Quik необхідно натиснути правою кнопкою миші на вікно графіка, куди ви хочете додати індикатор і у спливаючому меню вибрати «Додати графік (індикатор)» або натиснути відповідну кнопку на панелі інструментів «Графік». З подробицями ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному відео.


Як додати індикатор «Відкритий інтерес»?

З подробицями, як додати індикатор «Відкритий інтерес» ви зможете ознайомитися у відповідному відео на нашому сайті.


Якщо торговий термінал «завис», що потрібно робити?

Якщо на вашому комп’ютері завис торговий термінал Quik, ви можете почекати, поки програма почне відповідати на задані вами дії. Якщо цього не відбувається, перезапустіть термінал. У разі, якщо необхідно зробити які-небудь операції на ринку, ви завжди можете звернутися в офіс за телефонами, вказаними на сайті компанії І-нвест. Наші трейдери з задоволенням допоможуть вам виконати угоди по телефону.

Загальні питання


Інтернет-трейдинг. Що це?

Інтернет-трейдингом називається торгівля акціями та іншими фінансовими інструментами на фондових майданчиках, використовуючи мережу Інтернет. Це дає просту і, головне, ефективну можливість управляти інвестиціями і примножити ваш капітал.
Для більшості приватних осіб Інтернет-трейдинг став доступний з появою Української біржі. Сума мінімальної угоди на Українській біржі коливається в районі 200 грн. Отже, активно торгувати акціями українських підприємств і ф’ючерсними контрактами, Ви можете навіть з невеликим капіталом.
Щоб почати торгівлю акціями і, таким чином, насолодитися усіма позитивними сторонами Інтернет-трейдингу, Вам достатньо укласти брокерський договір, ставши клієнтом компанії I-NVEST.


Як відбувається торгівля на фондовій біржі?

Можливість торгувати на фондових майданчиках мають лише профучастники, тобто компанії, які пройшли біржову акредитацію, що передбачає наявність певної ліцензії.
Профучасники, у свою чергу, займаються наданням послуг з операцій на фондових біржах всім своїм клієнтам – фіз.- та/або юр. особам.
В основі торгівлі лежить так звана DVP схема (Delivery Versus Payment). Це означає, що під кожну окрему угоду, учасниками біржових торгів депонуються грошові кошти та/або цінні папери.
Для здійснення угод за допомогою мережі Інтернет компанія-брокер надає Клієнту спеціальний торговий термінал Quik. З його допомогою Клієнт бачить котирування акцій і може здійснювати операції на біржі в режимі онлайн.


Навіщо потрібен брокер для торгівлі на біржі?

Фондовий ринок є надзвичайно складним фінансовим механізмом, принципи роботи якого формувалися сотнями років. Тому торгувати на фондових ринках мають можливість лише профучастники, що пройшли біржову акредитацію і мають відповідні ліцензії.


У чому відмінність біржової торгівлі від FOREX?

FOREX, для загального розуміння, є позабіржовим міжбанківським ринком. У країнах СНД і в т.ч. Україні доступ до валютного ринку FOREX державою НЕ регулюються, що свого часу сприяло появі великої кількості «сірих» схем, якими зараз користуються напівлегальні організації. Такі «сірі» букмекерські контори, при наданні своїх «послуг», також оперують терміном «інтернет-трейдинг», що пересічних громадян часто приводить в сум’яття.
Зрозуміло, на валютному ринку можна заробити. Але, в такому випадку, необхідно використовувати як мінімум сотні тисяч доларів і бути банківською установою. У нашій країні, за винятком банківських установ, всі компанії, що надають свої «послуги» на ринку FOREX, працюють за офф-шорними схемами. Тільки уявіть собі, тисячі наших співгромадян приносячи їм свої гроші, з юридичної точки зору не робили ні покупки, ні продажу валюти – вони лише робили ставку на збільшення або зменшення курсу тієї чи іншої валютної пари.
Важливо зараз зауважити, що зовсім недавно, у першій половині 2015 року, в нашій країні нарешті з’явилася легальна можливість заробляти на рухах курсів валют, в т.ч. української гривні, використовуючи ф’ючерсні контракти на строковій секції Української біржі.


Розклад роботи Української біржі.

Українська Біржа працює з понеділка по п’ятницю, суботу, неділю – вихідні дні.
Режим роботи:
10:00 – Відкриття передторгової сесії. Можливість виставлення заявок і виведення активів.
10:30 – Відкриття торгової сесії. Укладання угод на ринку заявок та угод з відкладеним виконанням.
13:00-13:03 – Денний кліринг, припинення торгів на терміновій секції.
17:00 – Закриття торгової сесії.

Торговий календар Украинскої біржі на 2017 рік.


Розклад роботи Московської біржі.

Тривалість торгових сесій на Московській біржі:
на строковому ринку: з 10:00 до 23:50 мск
на валютному ринку: з 10:00 до 23:50 мск
на товарному ринку: з 10:00 до 23:50 мск

Торговий календар Московскої біржі на 2017 рік.


Фундаментальні мультиплікатори

EBITDA = обсяг прибутку до вирахування витрат по відсотках, сплати податків і амортизаційних відрахувань;
P/E = Коефіцієнт ціна/прибуток, відношення ринкової капіталізації компанії до її річного прибутку;
P/S = Коефіцієнт ціна/обсяг продажів, відношення ринкової капіталізації компанії до її річного доходу.
EPS (прибуток на акцію) – фінансовий показник, рівний відношенню чистого прибутку компанії, доступного для розподілу, до середньорічного числа акцій.
EV/EBITDA = показник, який порівнює вартість підприємства з його EBITDA. Використовується для оцінки терміну окупності інвестицій;
P/B – фінансовий коефіцієнт, рівний відношенню поточної ринкової капіталізації компанії до її балансової вартості.

 

Підписатись на розсилки
Loading
Запит на консультацію

  Name*

  Тelephone*

  Антиспам

  Все права защищены

  All rights reserved 2015

  Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
  Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
  Запрос на консультацию

   Name*

   Тelephone*

   Антиспам

   Замовити дзвінок

    Name*

    Тelephone*

    Антиспам

    HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com