Телефони

Зв’язок по телефону наразі за номером:
+38(044)377-52-77

Пошук
Языки
 • Українська
 • English
 • Русский

Демо рахунок | Учбові торги

Щоб відкрити демо-рахунок на біржі, необхідно заповнити форму-заявку. Після чого, на вказану вами електронну адресу, прийде лист з торговою програмою і детальною інструкцією. Демо-рахунок до американських, європейських, азіатських бірж надається через програму Exante. Навчальний доступ в торговому терміналі Quik до Української біржі на даний момент не надається.  Торгуючи на демо-рахунку, ви зможете, без зарахування власних коштів, виставляти заявки, укладати угоди, використовувати індикатори технічного аналізу та вивчити інші функції торгової програми. Доступ до учбових торгів на біржі надається безкоштовно, строком на один місяць.

  Name*

  Тelephone*

  E-mail*

  Skype

  * Поля обов’язкові для заповнення

  Як почати торгувати на демо-рахунку

  demo schetДля початку необхідно заповнити форму-замовлення. Після чого протягом доби, на вказану Вами електронну адресу, прийде лист з посиланням на скачування програми та відповідними інструкціями.

  Skachat-Demo-schet
  Пройшовши за посиланням  – завантажуємо та встановлюємо торговий термінал на своєму ПК.

  Video-urock-quik
  Перед початком торгівлі на навчальному рахунку, рекомендуємо переглянути відео-уроки по роботі в торговому терміналі.

  spravka-quik
  У самій торговій платформі є вбудована “Довідка” – котру можна вигрузити нажавши на відповідну іконку “?” у правому верхньому кутку платформи.

  consultant-svit-investЯкщо у Вас виникли будь-які запитання по демо-рахунку або з торгівлі на біржі в цілому. Ви завжди можете звернутися до консультантів брокера Svit Invest. Координати для зв’язку будуть вказані в електронному листі, з яким прийшов демо-рахунок, або вони є на сайті в розділі “Контакти”.

  Якими фінансовими інструментами можна торгувати на демо-рахунку:

  Українська біржа (тимчасово не доступна)
  Акції
  Ф’ючерси
  Опціони

  Закордонні біржі (доступні в демо-торговому терміналі EXANTE)
  Ф’ючерси
  Опціони
  Акції
  Forex

  Не зловживайте демо-рахунком!

  Одна з найпоширеніших помилок трейдерів-початківців – це спроба навчитися успішно торгувати на фондовому ринку, тренуючись тільки на демо-рахунку. Буває, трейдери-початківці торгують на навчальних торгах місяцями і навіть роками. Але як показує досвід, – це марна трата часу. Так як 90% успіху в трейдингу залежить від психології. А саме психологічний фактор відсутній, при торгівлі на віртуальні, а не на реальні гроші. Про це пишуть практично всі відомі трейдери та інвестори, які зуміли досягти успіху на біржі.

  Торгівля на демо рахунку quik в першу чергу, призначена, для того що б освоїти технічні нюанси при роботі з торговою програмою. Щоб випадково не натиснути кнопку “Продати” замість копки “Купити”. А для цього достатньо одного-двох тижнів. На тестових торгах можна і потрібно навчитися виставляти заявки, робити угоди, додавати математичні індикатори, складати аналітичні таблиці, тощо. А вже вчитися торгувати, формувати свою власну торгову стратегію потрібно на бойовому рахунку. Так як тільки реальний прибуток або збиток змушують аналізувати причини успіхів і невдач.

  Кращий спосіб навчитися торгувати на фондовому ринку, це взяти книжку з технічного аналізу або з основ біржової торгівлі, і вивчаючи її, одразу застосовувати отримані знання на практиці, в торговій програмі. Одними з кращих книг з біржової торгівлі для початківців є такі:

  • Біржа на кінчиках пальців. Ільїн В.В
  • Секрети биржової торгівлі: Торгівля акціями на фондових біржах. Твардовський В.В., Паршиков С.В.
  • Основи биржової торгівлі. Елдер Олександр
  Підписатись на розсилки
  Loading
  Запит на консультацію

   Name*

   Тelephone*

   Антиспам

   Все права защищены

   All rights reserved 2015

   Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
   Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
   Запрос на консультацию

    Name*

    Тelephone*

    Антиспам

    Замовити дзвінок

     Name*

     Тelephone*

     Антиспам

     HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com