Телефоны

+38 (044) 377 52 77

+38 (050) 387 76 22

+38 (067) 327 52 77

+38 (093) 717 85 97

Соцкнопки
Пошук
Языки
  • Українська
  • English
  • Русский

Демо рахунок | Учбові торги

Щоб відкрити демо-рахунок на біржі, необхідно заповнити форму-заявку. Після чого, на вказану вами електронну адресу, прийде лист з торговою програмою і детальною інструкцією. Навчальний доступ до Української біржі надається через торговельну платформу Quik. Демо-рахунок до американських, європейських, азіатських біржах а також до Московської біржі надається через програму Exante. Торгуючи на демо-рахунку, ви зможете, без зарахування власних коштів, виставляти заявки, укладати угоди, використовувати індикатори технічного аналізу та вивчити інші функції торгової програми. Доступ до учбових торгів на біржі надається безкоштовно, строком на один місяць.

Name*

Тelephone*

E-mail*

Skype

* Поля обов’язкові для заповнення

 

Як почати торгувати на демо-рахунку

demo schetДля початку необхідно заповнити форму-замовлення. Після чого протягом доби, на вказану Вами електронну адресу, прийде лист з демо-рахунком у вигляді архівного файлу.

 

Skachat-Demo-schetАрхів необхідно завантажити та розпакувати. ВАЖЛИВО! Не зберігати архів на робочий стіл. Не запускати торгову платформу з архіву. Перед запуском торгову програму необхідно обов’язково розпакувати в окрему папку.

 

quik-demoКоли Ви розпакуєте архів, у Вас з’явиться папка QUIK_TEST****. У цій папці потрібно клікнути файл info.exe, для запуску Квік демо рахунку. Потім ввести логін і пароль, які будуть вказані в листі.

 

Video-urock-quikПеред початком торгівлі на навчальному рахунку, рекомендуємо переглянути відео-уроки по роботі в торговій програмі Quik.

 

spravka-quikУ самій програмі Quik є вбудована “Довідка”, яка викликається клавішею F1. Якщо Ви хочете дізнатися, що означають колонки в тій чи іншій таблиці, потрібно клікнути безпосередньо на таблицю, потім натиснути F1. У результаті з’явиться вікно довідки з інформацією саме по даній таблиці.

 

consultant-svit-investЯкщо у Вас виникли будь-які запитання по демо-рахунку Квіка або з торгівлі на біржі в цілому. Ви завжди можете звернутися до консультантів брокера Svit Invest. Координати для зв’язку будуть вказані в електронному листі, з яким прийшов демо-рахунок, або вони є на сайті в розділі “Контакти”.

Якими фінансовими інструментами можна торгувати на демо-рахунку:

Українська біржа (доступна в демо-торговому терміналі Quik)
Акції
Ф’ючерси
Опціони

Закордонні біржі (доступні в демо-торговому терміналі EXANTE)
Ф’ючерси
Опціони
Акції
Forex

Не зловживайте демо-рахунком!

Одна з найпоширеніших помилок трейдерів-початківців – це спроба навчитися успішно торгувати на фондовому ринку, тренуючись тільки на демо-рахунку. Буває, трейдери-початківці торгують на навчальних торгах місяцями і навіть роками. Але як показує досвід, – це марна трата часу. Так як 90% успіху в трейдингу залежить від психології. А саме психологічний фактор відсутній, при торгівлі на віртуальні, а не на реальні гроші. Про це пишуть практично всі відомі трейдери та інвестори, які зуміли досягти успіху на біржі.

Торгівля на демо рахунку quik в першу чергу, призначена, для того що б освоїти технічні нюанси при роботі з торговою програмою. Щоб випадково не натиснути кнопку “Продати” замість копки “Купити”. А для цього достатньо одного-двох тижнів. На тестових торгах можна і потрібно навчитися виставляти заявки, робити угоди, додавати математичні індикатори, складати аналітичні таблиці, тощо. А вже вчитися торгувати, формувати свою власну торгову стратегію потрібно на бойовому рахунку. Так як тільки реальний прибуток або збиток змушують аналізувати причини успіхів і невдач.

Кращий спосіб навчитися торгувати на фондовому ринку, це взяти книжку з технічного аналізу або з основ біржової торгівлі, і вивчаючи її, одразу застосовувати отримані знання на практиці, в торговій програмі Quik. Одними з кращих книг з біржової торгівлі для початківців є такі:

  • Біржа на кінчиках пальців. Ільїн В.В
  • Секрети биржової торгівлі: Торгівля акціями на фондових біржах. Твардовський В.В., Паршиков С.В.
  • Основи биржової торгівлі. Елдер Олександр
Підписатись на розсилки
Запит на консультацію

Name*

Тelephone*

Антиспам

Соцкнопки
Все права защищены

All rights reserved 2015

Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
Запрос на консультацию

Name*

Тelephone*

Антиспам

Замовити дзвінок

Name*

Тelephone*

Антиспам

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com