Аналізу фондових ринків і різноманітних біржових інструментів (акцій, облігацій, ф’ючерсів і т.п.) приділяють велику увагу більшість приватних трейдерів і професійних інституційних інвесторів. Якісна аналітика запорука успішного і прибуткового трейдингу. Аналіз інформації дає можливість інвестору вибудувати алгоритм дій в бурхливо мінливих хвилях біржових котирувань і макроекономічної нестабільності. Аналізуючи фінансову інформацію, важливо не просто вибудувати алгоритм дій, але і зрозуміти на яких ринках і на яких біржових інструментах можна заробити. І якщо щось, раптом піде не так мати критерії для виходу з збиткових позицій згідно свого торговельно-інвестиційного плану.

У багатьох трейдерів виникає питання – де шукати необхідну інформацію для аналізу, як її правильно зіставити і інтерпретувати, як скласти розрізнені пазли інформаційного економічного і біржового потоків в єдине ціле? Відповіддю на це питання послужить розділ нашого сайту – “АНАЛІТИКА”. Тут зібрано багато корисної та цікавої інформації. складеної нашими аналітиками і практикуючими трейдерами.

 

Обзоры фондового рынка

Огляди ринку

У підрозділі “Огляди фондового ринку” викладаються щотижневі аналітичні дописи щодо по українського, російського і світовому фондового ринку. Висвітлюються і аналізується важливі новини і статистичні дані які можуть вплинути на рух біржових котирувань. А також доступні аналіз і статистика в тижневому розрізі по найбільш ліквідним біржовим інструментам.

Торговые идеи

Торгові ідеї

Підрозділ “Торгові ідеї” присвячений рекомендаціям і сигналам щодо точок входу для активних трейдерів і спекулянтів, а також середньострокових інвесторів. До речі, торговельні рекомендації спочатку розсилаються нашим клієнтам поштою, що дає їм колосальну перевагу. Новачкам даний розділ допоможе зорієнтуватися в різноманітті біржових інструментів і дозволить на конкретних прикладах освоїти ази біржової аналітики.

Мнения. Блог.

Думки по ринку. Блог

У підрозділі “Думки. Блог” можна знайти свіжі актуальні новини ринку акцій і відповідь на питання – “Як ці події можуть вплинути на їх вартість в майбутньому?”, А також багато інших цікавих статей написаних нашими фахівцями по тематиці фондового ринку та біржової торгівлі.

 Эмитенты украинских акций

Эмитенти

У підрозділі “Емітенти” викладена актуальна інформація щодо найбільш найбільш ліквідних акцій українських підприємств, що включає в себе опис профілю компанії, структуру основних акціонерів, фундаментальні мультиплікатори такі як – EBITDA, рентабельність підприємства, чистий прибуток, P/S і ін.

 Корпоративная отчетность

Корпоративна звітність

Підрозділ “Корпоративна звітність” присвячений річним зборам акціонерів, в ньому ви знайдете – дати проведення зборів, очікування по їх підсумками і результати по тим  зборам акціонерів що вже відбулися. Також в даному розділі подається інформація про фінансові результати за минулий рік і виплатам дивідендів.

 Экономичний календар

Экономічний календар

Заключним підрозділом в розділі “Аналітика фондового ринку” є “Економічний календар“, в якому в хронометричному порядку відображаються актуальні макроекономічні події і новини здатні вплинути на рух світових фондових індексів, а також на рух акцій, ф’ючерсів і валютних пар.