Канадська компанія Tilray Inc., яка вирощує марихуану, провела в середу перше в історії галузі первинне розміщення акцій (IPO) на біржі Nasdaq. Про це повідомляє видання MarketWatch.

Tilray Inc. залучила $153 млн, розмістивши 9 млн акцій за ціною $17 за кожну. Це вище за їх початкову оцінку в $14-16. У першому кварталі 2018 року виручка компанії склала $7,8 млн.
Tilray Inc

Компанія Tilray, заснована в 2013 році, займається вирощуванням, переробкою та поширенням коноплі та продуктів на її основі. У 2016 році компанія стала першим легальним постачальником медичної марихуани з Північної Америки в ЄС. Зараз фірма експортує продукцію в Австралію, Нову Зеландію, Аргентину, Чилі, ПАР і ряд країн ЄС, включаючи Німеччину та Хорватію. Як повідомлялося, 20 червня Сенат Канади легалізував рекреаційну марихуану (таку, що використовується в особистих цілях, не плутати з медичною). Таким чином з 17 жовтня повнолітні громадяни Канади зможуть купувати до 30 г марихуани та вирощувати у себе вдома до чотирьох кущів коноплі, не більше. Медична марихуана в країні була дозволена давно.

Ще один момент – марихуану можна буде продавати онлайн, але не можна поширювати в тих же магазинах, де реалізується тютюн і алкоголь.