Класичний офф-лайн рітейл йде в минуле. Таким гравцям сектора, як Wal-Mart, Macy’s, Kohl’s, Target, Dollar General, Dollar Tree і ін., доводиться вступати в жорстку конкуренцію з високотехнологічними гравцями Amazon і Alibaba, котрі постійно адаптується до запитів ринку і які вже давно посягають, на здавалося-б, недоторканні сегменти офф-лайн магазинів. Але керівництво Wal-Mart хоч і з запізненням на кілька років, вирішило йти в ногу з часом і почати адаптувати свого гіганта галузі до високотехнологічних стандартів інтернет-магазинів і онлайн-торговельних майданчиків. У минулому році Wal-Mart відкрив новий високотехнологічний супермаркет в Lake Nona. Додаток Mobile Scan & Go дозволяє покупцям сканувати покупки і оплачувати їх прямо з телефону, позбавляючи від необхідності стояти в черзі. Щоб зробити покупки в супермаркеті, навіть необов’язково залишати автомобіль: покупець може вибрати і сплатити потрібні предмети онлайн, і вони будуть безкоштовно доставлені прямо до його машині.

У Китаї Wal-Mart планує розширювати сегмент електронної комерції. 25 травня лідер рітейлу оголосив про прийдешнє відкриття магазину на JD.com. Це другий за розмірами сайт онлайн-торгівлі в Китаї. В асортименті магазину будуть представлені 1700 найбільш популярних в КНР товарів Wal-Mart. Клієнти, які встигли зробити замовлення до 11 ранку, зможуть отримати свою покупку в той же день. Для доставки планується використовувати як традиційних кур’єрів, так і дрони. В цілому зростання сегмента електронної комерції в Wal-Mart за минулий квартал склало 63%.

Компанія вкладається не тільки в розширення своєї діяльності, а й у її якість. До бюджету на 2017 рік закладені інвестиції в розмірі 2,7 млрд. дол. На навчання співробітників в США і підвищення зарплат. Високу мотивацію американських співробітників можна вважати однією з причин того, що зіставні продажі в США за 1 квартал 2017 року збільшилися на 1,4%, а відвідуваність магазинів зросла на 1,5%. Продажі на міжнародному ринку при цьому знизилися на 3,5%. EPS за перший фіскальний квартал 2017 року склав 1 дол., Що вище за очікування на 0,04 дол. Прибуток не дотягла до консенсус-прогнозів на незначні 0,2% і склала 117,5 млрд. дол. Це вище попереднього значення показника на 1 , 4% в річному вираженні.

Wal-Mart купить акции

Вхід лонг: 77,85-78 дол.
Тейк-профіт: 79,2 дол.
Стоп-лосс: 77,5 дол.
Інакше чекаємо відкату до денного рівню 75 дол. та повторно придивляємося до покупок.