Телефони

Зв’язок по телефону наразі за номером:
+38(044)377-52-77

Пошук
Языки
 • Українська
 • English
 • Русский

Навчання торгівлі на біржі

Біржовий брокер SvitInvest – один з лідируючих операторів Української біржі і компанія яка постійно проводить різноманітні навчальні заходи: вебінари, семінари, презентації, курси для трейдерів та інше. Ми пропонуємо всім охочим почати заробляти на торгівлі цінними паперами. Все, що вам потрібно: комп’ютер, доступ в інтернет і трохи часу на навчання. В цьому розділі нашого сайту ви знайдете необхідні навчальні матеріали, а також покрокову інструкцію, що необхідно Зробити, для того що б навчитися торгувати на біржі.

Як навчитися торгувати на біржі

Для початку, бажано відвідати безкоштовні вебінари, котрі проводять аналітики Svit Invest щотижня. Базовий вебінар, який необхідно відвідати першим – “Інтернет-трейдинг для початківців”. Вибір подальших вебінарів вже залежить від Ваших намірів і планів. Для того що б торгувати на строковому ринку, потрібно відвідати вебінар “Торгівля ф’ючерсами на Українській біржі“, щоб розібратися в торгах на Московській біржі, рекомендуємо відвідати вебінар «Особливості торгівлі на Московскій біржі». З розкладом найближчих вебінарів і навчальних курсів можна ознайомитися тут.

Щоб освоїти торгову програму, найкраще 2-3 тижні потренуватися виставляти заявки і здійснювати операції на демо-рахунку. Відкривши навчальний рахунок, ви зможете робити угоди на біржі, не ризикуючи власними коштами. Що б швидше розібратися, як торгувати в Квік, спочатку краще передивитися відео-уроки. Гарантовано це заощадить Вам масу часу. Якщо ж в процесі у Вас все одно виникнуть питання то Ви завжди зможете звернутися до наших менеджерів.

Якщо Ви визначилися, в тому, що торгівля на біржі – це Ваше. Та маєте бажання, швидко навчитися нюансам біржової торгівлі, під керівництвом досвідченого трейдера, то наступним логічним кроком буде пройти індивідуальні курси трейдерів. Особливістю цих курсів є те, що викладач працює з учнем індивідуально і підбирає навчальний матеріал відповідно до рівня підготовки кожного конкретного студента. Акцент в навчанні робиться на освоєння практичних навичок: 30% теорія, 70% практика. Після проходження курсів трейдерів Ви будете відчувати себе впевнено, здійснюючи торгові операції, зможете прогнозувати результат і заробляти на біржових торгах.

Навчитися торгувати на фондовому ринку, без читання спеціалізованої торгової літератури, напевно, неможливо. Для початку рекомендуємо вивчити такі бестселери по навчанню торгівлі на фондовому ринку:

 • Біржа на кінчиках пальців. Ільїн В.В
 • Секрети біржової торгівлі: торгівля акціями на фондових біржах. Твардовський В.В., Паршиков С.В.
 • Основи біржової торгівлі. Елдер Олександр

Для того щоб бути успішним у біржовій торгівлі, потрібно постійно вдосконалюватися. Вивчати нові методи, читати статті, книги, опрацьовувати і коригувати свої торгові стратегії. Інтернет-трейдинг не стоїть на місці, постійно змінюючись і розвиваючись.

Як і в будь-якій області діяльності, у біржовій торгівлі працює правило “10000 годин”. Яке свідчить, – “Щоб домогтися успіху в певній галузі діяльності, необхідно витратити 10 000 годин на таку діяльність!”. Чим більше трейдер практикується у біржовій торгівлі, тим більше досвіду він отримує, тим більше успішні трейди у нього виходять, тим більше грошей він заробляє.

Підписатись на розсилки
Loading
Запит на консультацію

  Name*

  Тelephone*

  Антиспам

  Все права защищены

  All rights reserved 2015

  Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
  Інтернет-трейдинг – Світ Інвест
  Запрос на консультацию

   Name*

   Тelephone*

   Антиспам

   Замовити дзвінок

    Name*

    Тelephone*

    Антиспам

    HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com