На цьому тижні стартує сезон фінансових звітностей корпорацій за третій квартал, який відкривають такі американські банки, як: «JPMorgan Chase», «Bank of America» і компанія «Domino’s Pizza». Відповідно, так звані перші «звітні ластівки», можуть вплинути на очікування і настрій інвесторів в цілому по займаній даними емітентами галузі.

Domino’s Pizza

Довгострокове ралі Domino (NYSE: DPZ) – за останні 10 років акції компанії виросли на 900% – навряд чи може якось постраждати від чергового фінансового звіту, який вийде в четвер 12.10.2017 року. Консенсус-прогноз аналітиків вказує, що виручка гігантської мережі піцерій може вирости на 10%, а прибуток – більш ніж на 20%, до $ 1,22 за акцію. Такий прогноз цілком відповідає динаміці, заданої з початку року. Зіставні продажі в минулому кварталі зросли на 9,5%, частково завдяки популярній службі доставки, на яку припадає більше половини замовлень. Проста бізнес модель, яка фокусується на невеликих, простих в обслуговуванні закусочних, і падіння вартості продуктів в сукупності призвели до зростання чистого прибутку на 35% за останні шість місяців. Крім фін. результатів, трейдери на цьому тижні будуть пильно стежити за показниками зарубіжних магазинів Domino – їх зростання в останньому кварталі дещо не виправдало очікувань керівництва. Сьогодні міжнародний сегмент являє собою лише невелику частину бізнесу, але у компанії є плани по його агресивному розширенню в найближчі роки.

NYSE Domino's Pizza акции

 

Bank of America

Bank of America (NYSE: BAC), найбільший за обсягом активів банк США, представить свій звіт про прибуток в цю п’ятницю (13.10.2017). Попередній квартал виявився одним з найсильніших за всю історію компанії – кожен підрозділ встановив власний рекорд, а чистий дохід зріс на 10% до 5,3 млрд доларів. За рік Bank of America дав інвесторам кілька вагомих причин очікувати зростання, включаючи той факт, що прибутковість активів банку, ключовий захід рентабельності, стрімко наближається до цільового показника в 1%. Прибутковість Bank of America, як і інших великих банків США, зростає, і очікується, що банк продовжить нарощувати доходи з капіталу. Фактично, за наступний рік компанія планує виплатити акціонерам 17 млрд доларів. Процентні ставки зростають, витрати знижуються, відношення кредитів до депозитів показує здорове зростання, і здається, що банківський гігант цілком здатний досягти поставленої мети.

NYSE Bank of America акции

 

JPMorgan Chase

Акції JPMorgan Chase (NYSE: JPM) з початку 2017 року зросли більш ніж на 40% і незабаром можуть вперше подолати позначку $ 100. Інвестори налаштовані оптимістично завдяки кільком позитивним трендам, включаючи здоровий економічний ріст, поліпшення показників кредитування і рекордні результати в області комерційного банкінгу. Операційний дохід JPMorgan, за очікуваннями аналітиків, також повинен вирости, якщо податкова реформа знизить ставку корпоративного податку, а ФРС США підвищить процентні ставки. Уолл-стріт чекає, що звіт покаже змішані результати, але виручка залишиться стабільною – 25,33 млрд доларів, а прибуток на акцію виросте з $ 1,54 до $ 1,66. Інвестори сподіваються побачити подальше зростання ключових операційних показників, таких як балансова вартість і рентабельність власного капіталу, що дозволило б їм отримати більш високий дохід з капіталу за рахунок дивідендів і зворотного викупу акцій. Крім того, натяки на становище компанії можна буде шукати в коментарях генерального директора Джеймса Даймона; три місяці тому він заявив, що глобальна експансія компанії проходить «стабільно з ознаками поліпшення». Даний банк опрелюдне свою звітність в четвер 12.10.2017 року.

NYSE JPMorgan акции

*По матеріалам сайту insider.pro